Realizowana inwestycja znajduje się w Gdyni Dąbrowie przy ul. Sojowej 18c.

Gdynia Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni granicząca od północy z Gdynią Wiczlino i Chwarzno, od wschodu z Karwinami, od zachodu z gminą Szemud, gminą Żukowo i pasmem Wzgórz Chwaszczyńskich, a od południa z ul. Chwaszczyńską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Obwodnica Trójmiasta, której bliskość stanowi ogromne udogodnienie komunikacyjne. Odległość od centrum Gdyni wynosi 10 km, od terminala kontenerowego w Gdyni 14 km, od centrum Gdańska 23 km, od lotniska im. Lecha Wałęsy 16 km.

Gdynia Dąbrowa dysponuje dobrze rozwiniętą komunikacją miejską. Z przystanku znajdującego się przy sklepie Tesco odjeżdżają autobusy i trolejbusy do większości dzielnic Gdyni, do Sopotu, Gdańska, Chwaszczyna, Żukowa.

W obrębie dzielnicy dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz niewysokie budynki wielorodzinne. Znaczną część osiedla stanowią lasy i niewielkie zbiorniki wodne, w pobliżu znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Ścieżki rowerowe, sąsiedztwo terenów zielonych sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu.

Gdynia Dąbrowa to osiedle z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu miejsca inwestycji zlokalizowane są punkty handlowo-usługowe, market spożywczy, banki, urząd pocztowy, przychodnia lekarska, przedszkole, szkoły podstawowe oraz gimnazjum.